Vaporizery, bongo, gringer – innowacyjne urządzenia na rynku

Obecnie na rynku dużą popularnością cieszą się vaporizery. Są to urządzenia, dzięki którym można wykonywać skuteczną dla zdrowia waporyzację.

Vaporizery to urządzenia cieszące się coraz dużą popularnością wśród osób dbających o dobre samopoczucie.
Dzięki tym urządzeniom można delektować się zdrowotnymi kłębami pary wytwarzanej w czasie procesu waporyzacji. W czasie palenia użyte mieszanki z ziół ulegają waporyzacji podczas której do wytwarzającej się pary przedostają się aktywne substancje zawarte w suszach ziołowych.
Bardzo istotny jest fakt, że w procesie spalenia nie dochodzi do zapłonu, co sprawia, nie wdycha się szkodliwych dla jego zdrowia substancji smolistych. Do procesu waporyzacji mżna wykorzystać różnorodne pozostałości ziół.
Smak użytej mieszanki nie jest w żadnym stopniu zakłócony, gdyż zioła nie są spalane lecz tylko podgrzane do skutecznej temperatury. Pozyskiwane kłęby aromatycznej pary są łagodne, przyjemne oraz niezwykle aromatyczne.

Co to jest gringer?

Nieodłącznym elementem każdego waporyzatora jest grinder, czyli młynek służący do mielenia ziół. Na rynku dostępne są młynki wykonane z aluminium oraz tradycyjne wykonane z dobrej jakości drewna. Dużą popularnością cieszy się tradycyjny gringer w kształcie walca.

waporyzatory

Wśród wielu urządzeń niezawodnością cieszą się młynki elektryczne, z korbą oraz specjalne tarki do suszu.
Dzięki tym funkcjonalnym urządzeniom korzystanie z ziół jest bardzo ekonomiczne oraz niezwykle praktyczne.

Bongo lodowe – idealny gadżet dla każdego palacza.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że palenie tytoniu jest bardzo szkodliwe dla zdrowia. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej palaczy wybiera bardziej przyjazne dla organizmu formy palenia tytoniu. Coraz więcej osób używa fajkę wodną czy lodową – czyli bongo, które zostało stworzone głównie z myślą o najbardziej wymagających palaczach. Bongo pochodzi z Indii. Fajka ta po dzień dzisiejszy cieszy się ogromną popularnością w większości krajów arabskich. Bongo to urządzenie wyposażone w specjalną rurkę oraz cybuch. Jego działanie polega na filtracji dymu, który schładza w szklanym czy też metalowym dzbanie napełnionym wodą.
W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się bongo lodowe. Wybór tej fajki wyposażonej w specjalny dyfuzor oraz perkolator jest trafnym rozwiązaniem, gdyż jest to najzdrowsza forma palenia. Bongo lodowe skutecznie oczyszcza szkodliwy dla zdrowia dym.
Zarówno bongo lodowe jak i wodne potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego palacza, jak i tych, którzy rozpoczynają przygodę z paleniem tytoniu.

Comments are closed.