Wszystko co należy wiedzieć o marihuanie

Marihuana od dawna nie jest już tematem tabu. Oprócz tradycyjnej rośliny zawierającej środek odpowiedzialny za odurzenie jakim jest THC, istnieje druga odmiana, medyczna, którą można palić bez ograniczeń. Nie ważne co chcemy osiągnąć, poprawę zdrowia czy błogostan, obie odmiany cannabis sativa wymagają specjalnego sprzętu by były skuteczne. W co należy się zaopatrzyć by zioła dały nam maksymalną radość i korzyści?

Odpowiednie przygotowanie suszu

Bardzo ważne jest odpowiednie rozdrobnienie surowca. Pomocny okaże się w tym grinder czyli nic innego jak młynek do suszu. Rozdrabniacz, nie tylko przygotowuje perfekcyjnie zmielony materiał do palenia, ale także za pomocą filtrów oddziela pyłek.Grinder To bardzo istotne akcesorium, dla tych którzy bardzo szybko chcą uzyskać idealnie rozdrobniony susz wysokiej jakości. Dostępnych modeli jest wiele. Można nabyć młynek aluminiowy, akrylowy, a nawet… drewniany. Oprócz prostych urządzeń, które jedynie rozdrabniają zioła, istnieją też specjalne, wyposażone w nowoczesne funkcje takie jak magnez czy szybka do kontrolowania ilości materiału. Wybór jest duży, więc decyzja zależy od nas samych i indywidualnego zapotrzebowania, oraz oczywiście możliwości finansowych.

Najlepsze akcesoria do palenia

Najlepsze urządzenie do palenia suszu to zagwozdka szczególnie dla początkujących. Bogactwo wyboru sprawia, że decyzja jest zwykle jeszcze trudniejsza. jednym z popularniejszych sprzętów jest z całą pewnością bongo czyli fajka wodna. Na pewno każdy już o tym słyszał, jednak nie wszyscy wiedzą na czym opiera się działanie bongo, tajemnica tkwi w filtrowaniu dymu przez wodę, której zadaniem jest przejąć zawarte w nim toksyny. Najprostszy model można nabyć nawet za kilkanaście złotych. Tym, którym zwykła fajka wodna zwyczajnie się znudziła, z pewnością trafi w gusta bongo lodowe.

Ten wspaniały wynalazek działa na podobnej zasadzie, do swojego klasycznego poprzednika jednakże czynnikiem filtrującym jest w nim woda w stanie stałym. Kostki lodu, oprócz przechwycenia szkodliwych substancji, ochładza dym, sprawiając, że palenie staje się magicznym rytuałem, wypełnionym przyjemnością. Wśród sprzętów do palenia suszu, najbardziej godne uwagi są z pewnością vaporizery Urządzania te nie wymagają użycia ognia a ich działanie opiera się wyłącznie na wykorzystaniu wysokiej temperatury. Susz jest podgrzewany do momentu w którym wytrąci się z niego para. Korzystając z waporizera nie mamy kontaktu z dymem i substancjami smolistymi. Czerpiemy to co najlepsze z mocy ziół bez szkody dla zdrowia.Vaporizery przewyższają inne urządzenia również tym, że są bardzo dyskretne a ich wygląd stanowczo nie wzbudza zainteresowania.

Comments are closed.